DealShaker Nedir?

DealShaker Nedir?

Bireysel ya da Tüzel kişilerin ÜCRETSİZ olarak üye olabildiği DealShaker bir e-ticaret sitesidir. 16.01.2017’den itibaren ticari anlaşmaları aktif hale getiren #DealShaker, 16.02.2017 tarihine kadar talepleri almaya devam edecek ve aynı tarihte site tamamen aktif kullanıma açılacaktır.

DealShaker E-Ticaret’i Nedir?

DealShaker Grupon, N11,  GittiGidiyor gibi tüccarların müşterilerine yeni ya da mevcut ürünlerini sunabileceği bir e-ticaret platformudur. Var olan 12 Milyon OneCoin hesap sahibi üye de OneCoin’lerini (Cryptocurrency – Kripto Para) kullanarak alışveriş yapabilecek imkana sahip olacaklardır.

DealShaker Ödeme Alma Kriterleri Nelerdir?

DealShaker ticari kullanıcıları, sundukları hizmet veya ürünlerin ödemesinin minimum %50’sini #OneCoin ile kabul etmesi gerekmektedir. Örnek verecek olur isek;

1000 Euro’luk bir telefon satışa sunmak istediğinizde bunun en az %50’si yani 500 Euro’luk kısmını OneCoin (Cryptocurrency – Kripto Para)  ile, geri kalan %50’si yani 500 Euro’sunu ise Nakit ödeme olarak almanız gerekecektir. Diğer bir seçenek olarak mevcut ürün veya hizmetinizin ödemesini %75 veya %100 OneCoin (Cryptocurrency – Kripto Para)  ile kabul edebilirsiniz. DealShaker Platformu yapmış olduğunuz satışlardan %12.5 oranında komisyon alacaktır. Bu komisyon bedeli sadece ürününüzün satışı gerçekleştiğinde talep edilecektir. Bu birçok e-ticaret firmasında %30’lara kadar uzanmaktadır (Örnek olarak Grupon).

DealShaker & OneLife Network Ağı

Bildiğiniz üzere OneCoin ve OneLife ağının 3 Milyondan fazla aktif Networker ağı bulunmakta. Eğer OneLife Network Marketing ağında aktif olan kişiler kendi ağına Tüccar Referansı alır ve mevcut Tüccarlar DealShaker üzerinden satış gerçekleştirir ise OneLife yatırım hesabı olan kişilere her satıştan BV (Bonus Value – Bonus Değeri) sağlayacaktır. Bu BV(Bonus Value – Bonus Değeri) leri kazanabilmenin tek şartı ise ağınızda bulunan ticari üyelerin bağlı olduğu size ait OneLife hesabınızın MAB paketine sahip olmasıdır. Daha düz bir anlatım ile networkünüze dahil edeceğiniz aktif tüm ticari referanslarınızın satışlarından para kazanmanız kaçınılmazdır.

Daha detaylı bilgi alabilmek için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

admin