OneCoin’den BlockChain İspatı

OneCoin’den BlockChain İspatı

Macau’da gerçekleşen Dijital Geleceğimiz isimli OneLife Global Etkinliği ile birlikte OneCoin’in BlockChain ispatını yeni CEO Pierre Arens kendi açıklamalarıyla sunarken, internet ortamında çıkan yalan haberleri engellemek üzere yazılı bir açıklamada bulundu;

” Macau Event’inden önce de bu eventin iptal olacağı ile alakalı internet, yanlış haberler ile dolu idi. Tabii ki de bunlar yalandı. Macau’da çok başarılı bir kongre geçekleşti. Sanırım insanlar artık yalan haberleri anlamaya başlamışlardır. Bu tarz söylemler OneCoin ve OneLife’ın güçlü bir şekilde ilerleyerek daha büyük başarılar elde etmesini durduramaz ”

Pierre ARENS’in yazılı açıklamasını buradan okuyabilirsiniz.

Pierre Arens’in açıklamasının ardından, OneCoin BlockChain ispatını güçlendiren bir açıklama da DXMarkets CEO’su Marcelo Garcia Casil’den geldi. Fin-Tech ve BlockChain üzerine danışmanlık hizmeti veren DXMarkets firması CEO’su Casil, OneCoin’in varolan sistemini görmediği iddialarını yazılı olarak yalanladı. Marcelo Garcia Casil’in açıklamasını ve detaylı bir şekilde kim olduğunu buradan okuyabilirsiniz.

admin