OneLife Network Liderleri Igor Alberts ve Andrea Cimbala Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

OneLife Network Liderleri Igor Alberts ve Andrea Cimbala Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Kimileri hala OneCoin / OneLife Firmasının ne denli büyük olduğunu sorgularken OneLife Liderleri listelerde rekor kırmaya devam ediyor. OneLife Network Liderlerinden Andreea Cimbala ve Igor Alberts 250.000 den fazla networkerı ile mutlu bir şekilde yükselmeye devam ediyorlar. Aylık kazançları 2.1 Milyon Dolar’a ulaşan ve binlerce insanın hayatını değiştiren bu çiftin yeni kişisel  rekoru ne olacak merakla bekleniyor.

Haber Linki ; https://www.businessforhome.org/mlm-500-top-earners/

Andrea Cimbala şunları söyledi:

“Başarılarımızı takımdaki tüm insanlarla paylaşmak inanılmaz bir duygu. Herkes birbirini destekliyor. Sonuç olarak söylediğim her şeyin yeniden ve yeniden insanlara başarı getirmesini seviyorum.”

Listede ilk 10’da 6 ilk 100’de 22 kişi ile tüm OneLife Network Liderleri yerlerini almaya devam ediyor.

Peki OneCoin hakkında neler biliyoruz?

OneCoin, merkezi Avrupa’da olup dünya çapında operasyonlara sahiptir. Güneydoğu Asya ülkeleri, Avrupa, Hindistan ve Afrika gibi çekirdek pazarlara odaklanmaktadır. Şirket büyümeye adanmıştır ve dünya çapında yeni bölgesel ofisler açmaktadır. Hızlı genişleme, tüccarlarının büyümesinden kaynaklanıyor. OneCoin 1 milyondan fazla tüccar ve 120 milyar OneCoin ile büyük bir pazar yaratma hedefini belirlemiştir.

OneCoin bir Dijital Kripto Paradan da ötesi. OneCoin’i başarılı ve benzersiz kılmak için, kripto dünyasında pazar lideri yapacak büyük bir ekosistem yaratıldı.

OneLife’ın mükemmel pazarlama planı ile OneAcademy’de temel finansal eğitim sunuyor. OneCoin, en yeni şifreleme teknolojisi ve güvenlik standartlarını kullanır. Sağlam bir pazarlama konseptine sahip olan OneLife Network Planı ile birlikte  geliştirilmiştir.

admin

2 Comments so far

HalitPosted on  1:56 pm - Aug 9, 2017

Sevgili onlelife yöneticileri 70 bin € yatırım yapsam yıllık kazancın ne olur