İtalya Pazarı Yeniden Açıldı!

İtalya Pazarı Yeniden Açıldı!

OneLife Network, İtalya’daki pazarın tekrar açıldığını duyurmaktan gurur duyar. 19 Şubat 2018’de İtalyan İdari Yüksek Mahkemesi (Consiglio di Stato) davayla ilgili kararını resmen yayınladı.

2016’da İtalyan mali düzenleyici (CONSOB) ve İtalyan Antitrust Kurumu, OneLife Network faaliyetlerinin araştırılmasını başlattı. Bu durum, OneLife’ın Şartlar ve Koşullarını ihlal eden faaliyetleri gerçekleştirmiş “Bağımsız Marketing Ortağı” (IMA) web siteleri tarafından tahrik sonucu ortaya çıkmıştır.

İtalyan İdari Yüksek Mahkemesi, OneLife Network Ltd.’nin İtalyan Antitrust Kurumu tarafından başlatılan faaliyetinin sonuçlarının net olmadığını ve OneLife Network’ün ticari uygulamasının adil olmadığını kanıtlayamadığına karar verdi. Bu sebeple faliyet durdurma kararı geri çekilmiştir.

Yukarıdakiler ile ilgili olarak, İtalyan Antitrust Kurumu’nun kararı, ihtiyati tedbir olarak askıya alınmıştır; bu, OneLife Network Ltd.’nin İtalyan pazarındaki ticari faaliyetinin artık sürdürülebileceği anlamına gelmektedir. Mahkemenin kararı Consiglio di Stato’nun resmi web sitesinde mevcuttur.

Atanmış ekipler şu anda tüm teknik operasyonların sorunsuz akışını sağlamak için çalışmaktadır. Ek bilgi, OneLife kurumsal kanalları vasıtasıyla yayınlanacak ve yayımlanacaktır. Büyük başlangıç ​​için her şey hazır olduğunda ve hazır olduğunda en kısa zamanda ilan edeceğiz.

Resmi Web Sitesi: https://www.onelife.eu/en/news/company-announcement–the-italian-market-is-open-again

admin