Akademi

OneAcademy Eğitim Paketleri

OneLife’a ödediğiniz paket bedeli karşılığında, firma size OneAcademy adında online finansal eğitim imkanı sunan bir platform sağlamaktadır. Bu platformda genel finans, Kripto Para (Cryptocurrency) eğitimi bulunmakta ve eğitim sonrasında öğrendiklerinizi uygulamanız, aynı zamanda Kripto Para olan OneCoin üretimine katılabilmeniz için size ücretsiz Token’lar vermektedir. Token’lar, matematiksel algoritma ile OneCoin üretimini sağlayan ham madde gibidir. Token’ı bir enerji birimi olarak düşünürsek, nasıl ki gerçek bir değerli taşı madenden çıkarmak için iş ve enerjiye ihtiyaç duyuluyorsa, internetin değerli madeni olan OneCoin’leri üretmek için de aynı şekilde iş ve enerjiye ihtiyaç vardır. Yani kısaca OneCoin’de iş ve enerji birimi Token’lardır. İşte finansal eğitiminizi tamamlayarak geleceğinizi oluşturabileceğiniz eğitimler.                        Daha detaylı bilgi almak için www.onelife.eu resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.                                      "ONELIFE - INDEPENDENT MARKETING ASSOCIATE"

Ücretsiz

Rookie, entegre sanal ekosistemimiz ve kişisel ilerleme için nasıl kullanılabileceği hakkında bilgi içeren ücretsiz bir pakettir. Bu pakette, George S. Clason'ın "Babylon'daki En Zengin Adam" başlıklı ücretsiz bir e-kitabı var. Bu pakete kaydolduğunuzda otomatik olarak haber bültenimize abone olacak ve OneLife'daki her şeyle güncel kalacaksınız. Rookie paketi, üyelerin Network ödül planından promosyon belirteçlerini ve komisyonlar üretmesine olanak tanır.

Initial Launch Paketi

Initial Launch paketine sahip üyeler, becerilerini ve bilgilerini master seviyeye yükseltmek isteyenler için 7 OneAcademy seviyesine tam erişime sahip olurlar. Bu eğitimlerde ayrıca IPO'yu başarılı bir şekilde yürütmek için yararlı uygulamalar ve tavsiyelerle ilgili örnek çalışmalara bakabilirsiniz. Initial Launch, kriptopara madenciliğine sokulabilen 500000 ücretsiz token ve ağ bonusu için 55555 BV puan sunar.

Premium Trader Paketi

Varlık yönetimi ve ticaretinde yüksek seviyede yeterlik kazanmak isteyenler için önerilir. Crypotcurrency madencileri için genişletilmiş stratejilerin yanı sıra, 6 eğitim seviyesinin tümünü içerir. Premium Trader paketi, kriptopara madenciliğine sokulabilen 120000 ücretsiz token ve ağ bonusu için 13750 BV puan sunar.

Tycoon Trader Paketi

En gelişmiş eğitim paketlerimizden biri olan Tycoon Trader, 5. düzeyde OneAcademy içerir. Uygulama materyalleri ve video sunumlarıyla birlikte, tüccar psikolojisine genel bir bakış sunuyor. Bu pakette, OneCoin dijital ekosisteminde genişletilmiş üye hakları da bulunmaktadır. Tycoon Trader paketi, kriptopara madenciliğine sokulabilen 48000 ücretsiz token ve ağ bonusu için 5500 BV puan sunar.

Pro Trader Paketi

OneAcademy e-öğrenme programının Seviye 1, 2 ve 3'ünü içerir. Bu modülleri tamamladıktan sonra, üyeler kriptoparadan kar elde etmeyi, temel madenciliği ve nasıl ticaret yapabileceklerini anlayacaklar. ProTrader paketi, kriptopara madenciliğine sokulabilen 8000 ücretsiz token ve ağ bonusu için 1100 BV puan sunar.

Trader Paketi

OneAcademy Seviye 1 ve 2'yi içerir. Mali teorinin temellerini ve varlıklarla nasıl ticaret yapılacağını öğrenirsiniz. Üyeler varlık yönetimi ve kriptopara ile tanışırken bunların altın ile olan ilişkisini öğrenebilirler. Trader paketi, kriptopara madenciliğine sokulabilen 4000 ücretsiz token ve ağ bonusu için 550 BV puan sunar.

Starter Paketi

Daha önce finansal deneyime sahip olmayanlar için, OneAcademy'nin e-öğrenme programının 1. Seviyesi içerir. Öğrenciler temel finansal okur yazarlıkları öğrenecek, finansal ürünler ve ticaret tanıtılacaktır. Bu modülü tamamladıktan sonra, OneExchange'e erişim için sertifika veriyoruz. Başlangıç üyeliği, kriptopara madenciliğine sokulabilen 800 ücretsiz token ve ağ bonusu için 110 BV puan sunar.