Kazanç Planı

Kazanç Planı

OneLife Network Marketing Sistemi

OneLife Network Marketing Kazanç Planı

 

1) Referans Kazancı %10

Sizin tavsiyeniz ile bu sistemden eğitim paketi alan kişinin paketinin %10’u kadarı o kişiden kesilmeden OneLife firması tarafından size ödenir.

Örneğin;

1100€ değerinde paket alan iş ortağınız size 110€ kazandırır.
3300€ değerinde paket alan iş ortağınız size 330€ kazandırır.
5500€ değerinde paket alan iş ortağınız size 550€ kazandırır.

 

refereans1

 

2) Binary (Denge Kazancı)

OneLife Network’üne dahil olduğunuzda sistem sağ ve solunuza iki adet kazanç kolu açmaktadır. Sisteme dahil ettiğiniz iş ortakları bu kollara yerleşmektedir ve bu kollara yerleşen insanlar, girdikleri paket bedellerine göre Puan getirmektedir.
Aldığınız paket fiyatı aynı zamanda paketin Puan’ı dır. OneLife’ta kısa kolunuzda oluşan puanların %10’u size kazanç olarak gelmektedir ve OneLife firması tarafından ödenmektedir.

Örneğin;

Sağ kolunuza 1 kişi aldınız ve 1100€ ile sisteme dahil oldu.
Sol kolunuza da 1 kişi aldınız ve 3300€ ile sisteme dahil oldu.
Bu örnekte sağ ve sol kolunuzda bir puan dengesi oluşur. 3300/1100
Kısa kol burada sağ koldur ve hesaplamaların yapıldıktan bir sonraki pazartesi 1100 puanın %10’u ( 110€ ) kazanç hesabınıza yansır. Sol kolunuzda kalan 2200 Puan ise Sağ tarafa gelecek diğer Puanları bekler ve sonraki haftalara devreder.
Basit bir örnekle sadece 2 kişi ile kurulan bir puan dengesi bu şekildedir. Sağınızda 200 solunuzda 400 iş ortağı olsa, bu kişilerden ve bu kişilerin kuracağı ekiplerden gelecek puanları düşünün. Üstelik hepsini sizin bulmanız gerekmiyor.

binary1

 

 

3) Matching (Unilevel) Kazanç

Kişisel olarak bu işe dahil ettiğiniz herkes yani direk referanslarınız sizin birinci derecenizdir. OneLife şirketi birinci derecenizde olan herkesin haftalık Binary kazancının %10’unu size vermektedir.

Yani en yakın arkadaşın Ahmet’i bu işe dahil ettin ve Ahmet patronunu zengin etmektense kendi işini yapmaya OneLife’ı ciddiye almaya ve ekibini kurmaya başladı haftalıkta 10 bin tl kazanıyor. Ahmet’in kazancının %10’u sizin oluyor. Ahmet’in kazandığı paradan değil, şirket size extradan %10 veriyor.
Kişisel referanslarınızın haftalık binary kazançlarından %10 kazanç elde etmek için minimum Trader (580€) ile yatırım yapmanız gerekmektedir.

Ama bitmedi! Paketinizi Pro Trader (1130€) yükseltirseniz Ahmet’in bu işe getirdiği ve sizin hiç tanımadığınız kişiler yani ikinci derecenizdeki insanların haftalık Binary kazançlarından’da %10 kazanacaksınız.

Yine bitmedi! Paketinizi Executive Trader (3330€) yükseltirseniz Ahmet’in arkadaşlarının getirdiği Ahmet’in bile tanımadığı üçüncü derecenizdeki insanların haftalık Binary kazançlarından %20 Kazanacaksınız.

Hala bitmedi! Eğer paketinizi Tycoon Trader (5530€) yükseltirseniz Ahmet’in arkadaşlarının arkadaşları tarafından gelenlerin bu işe dahil ettiği yani dördüncü derecenizdeki insanların haftalık Binary kazançlarından tam %25 kazanıyorsunuz.

derinlik

 

Network Marketing sistemini ilk defa duyanlar kesinlikle bizimle iletişime geçerek birebir görüşme yapmalı veya kağıt üzerinde bu iş planını dinlemelidir.

 

ÖNEMLİ NOT: Her türlü bonus kazancınızın %60’ı OneLife sistemindeki Cash yani Nakit hesabınıza yatar ve dilediğiniz zaman kendi banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Geriye kalan %40’ı ise Trading yani Ticaret hesabınıza yatar. Bu da Token  satın alarak OneCoin madenciliğine katılmanıza ve işinizi geliştirmenize yardımcı olurken diğer yandan da işlem sirkülasyonu sağladığı için OneCoin yatırım sisteminin sigortası görevini görür.